SADA PRO SMÍŠENOU PLEŤ - Cosmedix

PURITY CLEAN, DEFINE, CLARITY, MYSTIC

Uvolnění & harmonie

Jedna velikost nikdy nestačí pro všechny, pokud máte smíšenou pleť. Tato léčivá kolekce eliminuje odumřelé buňky, uvolňuje pleť a obnovuje hydrataci smíšené pleti. Jemné, ale výkonné exfolianty pomáhají vylepšovat vzhled a strukturu pleti, zatímco pročišťující ingredience pomáhají minimalizovat projevy problematické pleti pro zdravější vzhled.

CO OBSHAHUJE?

PURITY CLEAN 15ml | Exfoliační čistící emulze odstraňuje odumřelé buňky, uvolňuje znečištěné a rozšířené póry a čistí pokožku od přebytečného mazu a nečistot.

DEFINE 15g | Omlazující péče s hydroxykyselinami & retinolem povzbuzují obnovu pleti ke snížení výskytu vrásek a nedokonalostí, zatímco sjednocují tón pleti a zlepšují zadržování vlhkosti.

CLARITY 15ml | Pleť pročišťující sérum s kyselinou salicylovou, čajovníkovým olejem a vrbovkou zbavují pokožku přebytečného mazu a redukují jeho produkci, zatímco aloe vera zklidňuje podrážděnou pokožku.

MYSTIC 10ml | Hydratační ošetření ve spreji poskytuje lehkou hydrataci. Ideální pro mastnou, citlivou a problematickou pleť.

2 000,00 Kč