Kosmetické ošetření COSMEDIX


Každé kosmetické ošetření COSMEDIX vybíráme přesně podle potřeb Vaší pleti, na základě Vámi vyplněného dotazníku a zdravotního formuláře. Vytváříme pro Vás zážitek pleťové terapie na míru...

Co Vás během kosmetického ošetření čeká a na co se můžete těšit?


Každá nová klientka při první návštěvě vyplní zdravotní a diagnostický formulář a promluvíme si o tom, jaký problém s pletí řeší, na co se chce zaměřit a čeho dosáhnout.
Následně je uložena na vyhřívané kosmetické lehátko a započne kosmetický rituál. Nejdříve se pleť odlíčí, vyčistí a zhodnotíme stav pleti bez make upu a nanesených produktů. Vybereme vhodné kosmetické ošetření. Po vyčištění pleti Vás čeká enzymatická maska, nebo jiný druh peelingu, který vybíráme podle stavu pleti. Pleť čistíme nejprve pomocí ultrazvukové špachtle a poté ještě manuálně. Součástí kosmetického ošetření je i depilace obličejové části, nejčastěji horního rtu, obočí, brady, ale i tváří, nebo nosních dírek...
Pak nastává nejpříjemnější část ošetření a to terapeutická masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, při které dochází k maximálnímu uvolnění a relaxaci. Zároveň se Vám během masáže uvolňují stažené svaly, které jsou často příčinou vrásek, čistí se póry, rozproudí se lymfa a pleť se krásně prokrví.
Po masáži se můžete těšit na jednu z našich jedinečných masek, například míchanou masku, která se připravuje vždy podle potřeb Vaší pleti. Základem této masky je probiotický prášek, kombinace účinných sér a dalších ingrediencí, které se liší podle individuálních potřeb. Mimo míchané masky aplikujeme také krémovou detoxikační, plátýnkovou probiotickou, nebo alginátovou či hydrogelovou, kdy každá přináší příjemný relaxační zážitek. Zatímco maska působí, můžete si užít doplňující masáž dekoltu a šíje, nebo nově i masáž rukou.
Závěrem kosmetického ošetření Vás čeká finální péče, která se skládá z aplikace séra určeného pro Váš typ pleti, ikonického očního séra Opticrystal, krému a masky na rty...


Po kosmetickém ošetření Vám rádi doporučíme produkty vhodné pro domácí péči. Nezapomeňte, že 70% úspěchu Vaší krásné a zdravé pleti, leží ve Vašich rukách a správné pleťové rutině.... 
Ceník 

The Calming - 

Zklidňující ošetření COSMEDIX - 90 min

Toto ošetření je vhodné zejména pro Vaši citlivou pleť a pleť se sklonem k dermatitidám a ekzémům, Pleť se krásně zklidní, sníží se zarudnutí, toto ošetření hydratuje a jemně vyhladí povrch Vaší pleti.

2000 Kč

Age defiant - 

Omlazující ošetření COSMEDIX  - 90 min

Během tohoto ošetření se zaměříme na známky stárnutí pleti jako jsou: vrásky, linky a povadlá pleť. Kombinace inteligentní exfoliace a antioxidantů, peptidů a tekutých krystalů posune ručičky na hodinách o pár let zpět.

2000 Kč

Lets get even - 

Projasňující ošetření - 90 min

Objevily se Vám pigmentové skvrny, nebo Vás trápí tón pleti a ráda byste pleť sjednotila? Tohle bude to pravé ořechové. Ošetření, kdy pomocí jemné exfoliace a rozjasňujícich ingrediencí dosáhnete jasné a rovnoměrně zbarvené pleti.

2000 Kč

The Hydration - 

Hydratační ošetření COSMEDIX- 90 min

Trápí Vás napjatá pleť, linky a vrásky způsobené dehydratací? Tohle ošetření dodá potřebnou vlhkost do dermis. Pleť bude po ošetření napumpovaná a plná života. Každý krok tohoto ošetření vrací Vaší pleti potřebnou hydrataci.

2000 Kč

The Clarity - 

Čistící ošetření COSMEDIX - 90 min

Je Vaším problémem neustále se mastící pleť, ucpané póry, černé tečky, komedony a akné? Pak tohle ošetření bude to pravé. Snižuje přebytečný maz, hloubkově čistí pleť a to bez podráždění a zarudnutí.

2000 Kč

BONUS!

V rámci každého ošetření získáte zdarma depilaci horního rtu.

Zdarma

Barvení obočí v rámci ošetření

200 Kč

Barvení řas v rámci ošetření

200 Kč

Depilace obličejových partií v rámci ošetření

100 Kč

Laminace obočí

Permanentní narovnání neposedných chloupků, úprava tvaru pomocí vosku a barvy.

1200 Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.