SADA PRO PROJASNĚNÍ A PIGMENTOVÉ SKVRNY - Cosmedix

PURITY CLEAN, SIMPLY BRILLIANT, SERUM 16, HYDRATE+

Získejte jasnou a rovnoměrně zabarvenou pleť

Je čas skórovat. Bojujte proti nerovnoměrnému zabarvení, hyperpigmentaci a skvrnám způsobenými slunečním zářením pomocí jemné rozjasňující sady, kterou lze bezpečně používat ve dne i v noci. Tato sada pomáhá obnovit pokožce její přirozený, rovnoměrný tón, aniž by ji zanechala skvrnitou - což z ní činí dokonalý rozjasňující produkt pro všechny typy pleti. 

CO OBSAHUJE?

PURITY CLEAN 15ml | Exfoliační čistící emulze odstraňuje odumřelé buňky, uvolňuje znečištěné a rozšířené póry a čistí pokožku od přebytečného mazu a nečistot.

SIMPLY BRILLIANT 15ml | Sérum pro redukci pigmentových skvrn 24/7 obsahuje deset různých rozjasňujících přísad, které eliminují existující pigmentové skvrny, zajišťují rovnoměrný barevný tón pleti a pomáhají při prevenci budoucí pigmentace způsobené slunečním zářením.

SERUM 16 15ml | Obnovující sérum s rychlým účinkem dramaticky snižuje vzhled jemných linek a vrásek pomocí technologie LG-retinex - komplexu retinolu s rychlou obnovou, který je dostatečně jemný pro suchou a citlivou pokožku - pro obnovení pleti s úžasnými výsledky. 

HYDRATE+ 15g | Hydratační krém se sluneční ochranou SPF 17 je hydratační, denní opalovací krém s širokým spektrem ochrany a antioxidanty.  

2 000,00 Kč