SADA PRO OMLAZENÍ PLETI - Cosmedix

BENEFIT CLEAN, CELL ID, SERUM 16, EMULSION

BENEFIT CLEAN 15 ml CELL ID 15 ml SERUM 16 15 ml EMULSION 15 g

Nechte zvítězit mladou pleť

Čas si na nás vybírá mýtné - ale nemusí to být vidět na našem vzhledu. Tato kolekce péče o zralou pleť se zabývá některými z nejčastějších příznaků stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky, dehydratace, nevýrazný tón a textura pleti. Každý produkt je navržen tak, aby pomáhal zlepšit vzhled pokožky tím, že vyhlazuje, hydratuje a obnovuje - takže můžete vypadat co nejlépe v každém věku.

CO OBSAHUJE?

BENEFIT CLEAN | Jemná čistící emulze je mimořádně jemná, bez sulfátu, s výživnými účinky a zajišťuje skvělé denní čištění pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

CELL ID | Výživné obnovující sérum podporuje proliferaci zdravé pokožky a zároveň snižuje výskyt jemných linek a vrásek, tmavých skvrn a dalších projevů stárnutí pro mladistvější vzhled.

SERUM 16 | Obnovující sérum s rychlým účinkem dramaticky snižuje vzhled jemných linek a vrásek pomocí technologie LG-retinex - komplexu retinolu s rychlou obnovou, který je dostatečně jemný pro suchou a citlivou pokožku - pro obnovení pleti s úžasnými výsledky.

EMULSION | Intenzivní hydratační emulze poskytuje hlubokou a trvalou hydrataci díky technologii tekutých krystalů a bambuckému máslu pro zvlhčení suché pokožky.  

2 000,00 Kč