SADA PRO NORMÁLNÍ PLEŤ - Cosmedix

BENEFIT CLEAN, AFFIRM, DEFINE, EMULSION

Vaše pleť nikdy nevypadala tak dobře

Tato čtyřdílná sada vám poskytne vše, co potřebujete, abyste v každém věku měli hladší, pevnější a zářivější pokožkou. Díky této sadě zaměřené na exfoliaci a hydrataci bude pokožka zdravá díky patentované technologii COSMEDIX pro vyhlazení pleti a zvýšení její hydratace.

CO OBSAHUJE?

BENEFIT CLEAN 15 ml | Jemná čistící emulze je mimořádně jemná, bez sulfátu, s výživnými účinky a zajišťuje skvělé denní čištění pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

AFFIRM 15ml | Antioxidační zpevňující sérum plné peptidů a antioxidantů pomáhá chránit před škodlivými volnými radikály. Peptidy omlazují a pomáhají stavět strukturu pokožky. Antioxidanty chrání pleť před nepříznivým vlivem volných radikálů, které poškozují pleť.

DEFINE 15g | Omlazující péče s hydroxykyselinami & retinolem povzbuzují obnovu pleti ke snížení výskytu vrásek a nedokonalostí, zatímco sjednocují tón pleti a zlepšují zadržování vlhkosti.

EMULSION 15g | Intenzivní hydratační emulze poskytuje hlubokou a trvalou hydrataci díky technologii tekutých krystalů a bambuckému máslu pro zvlhčení suché pokožky.  

2 000,00 Kč 1,00 Kč