REBOOT - Cosmedix

Obnova mikrobiomu a hydratace

Noční restartující sérum dosahuje výsledků prostřednictvím skutečně fenomenálních klíčových složek. Probiotické ingredience zajišťují hydrataci a rovnováhu pokožky. Silný rostlinný peptid proniká hluboko do pokožky a stimuluje syntézu kolagenu pro redukci jemných linek a vrásek. Aloe zklidňuje pleť.

CO TO JE

Noční restartující komplex s probiotiky. Luxusní noční sérum, které navrací rovnováhu, hydratuje a znatelně redukuje jemné vrásky během spánku. Probuďte se s hladkou, měkkou a projasněnou pokožkou!

JAK TO FUNGUJE

• Hydratuje a navrací rovnováhu

• Snižuje počet jemných a mimických vrásek

• Poskytuje dlouhodobou hydrataci

• Zklidňuje pokožku

Reboot noční hydratační komplex dává zcela nový význam slovům "spící krasavice". Luxusní, lehké a zároveň velmi výživné sérum se lehce vstřebává do pokožky, vyhlazuje texturu, dodává pevnost a elasticitu. Je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé, a to díky hydratačnímu složení s Aloe, které zklidňuje. Vyživuje díky lactobacilům, výtažkům z kokosu a probiotikům, které hydratují a ovlivňují rovnováhu. Reboot může pomoci obnovit mladistvost pokožky přes noc, pokud ho zařadíte do své večerní péče o pokožku, ráno určitě uvidíte rozdíl.

1 700,00 Kč