PURITY CLEAN - Cosmedix

Čistí a exfoliuje normální, smíšenou a mastnou pleť

Purity Clean má exfoliační účinky, uvolňuje póry a zbavuje pleť povrchové mastnoty a nečistot. Okamžitě zlepší vzhled textury pleti už po jednom použití.

CO TO JE

Purity Clean je exfoliační čistící emulze pro obličej, krk a dekolt. Jemně odstraňuje z pleti nečistoty, přebytečný maz, zanešené póry a nedokonalosti. Vyhlazuje a projasňuje pokožku.

JAK TO FUNGUJE

• Odstraňuje horní odumřelou vrstvu mastné a smíšené pokožky - pokožka se stává více zářivá a hladká

• Obnovuje, hydratuje a vyvažuje

• Redukuje nadměrný maz a zmatňuje lesknoucí se pokožku

Když je vaše pleť opravdu zatížená a nemá svůj den, není nic lepšího než Purity Clean, ať už brzo ráno nebo pozdě večer. Kdykoliv, v běžném provozu nebo na dovolené, tato osvěžující, energizující exfoliační emulze, jemně odstraňuje nečistoty, přebytečný maz a zanešené póry, aniž by byla pokožka obnažená a zbavená své přirozené ochranné mikroflóry a vlhkosti. Obsahuje excelentně nakombinované složky jako jsou 5 % kyseliny mléčné, čajovníkový olej a energizující olej z máty peprné. Z Purity Clean při smíchání s vodou vzniká bohatá pěna, která uvolňuje zanešené póry, odstraňuje lesk způsobený přebytkem mazu a sjednocuje barvu a texturu pokožky po každém použití. Pokožka zůstává omlazená, vyrovnaná a zářivá.


1 300,00 Kč