PURITY BALANCE - Cosmedix

Tonikum s exfoliačními účinky, které odstraňuje maz a nečistoty pro čistý vzhled pleti bez lesku. Ideální pro mastnou pleť se zanešenými póry nebo pleť náchylnou ke vzniku akné.

CO TO JE

Purity Balance je tonikum, které zjemňuje a pročišťuje póry. Pomocí exfoliace a absorpce přebytečného mazu napomáhá pokožce k projasnění a vyčištění.

JAK TO FUNGUJE

• Eliminuje nečistoty a maz zanášející póry

• Nastavuje rovnováhu v pokožce

• Jemně odstraňuje povrchovou vrstvu, zjemňuje a pročišťuje póry

• Pokožka se sklonem k akné je dokonale vyčištěná

Toto úžasné tonikum odstraňuje a hloubkově čistí pokožku díky jedinečným složkám, které pokožce dělají dobře - kyselina salicylová a mléčná, čajovníkový olej a niacinamid. Když si omyjeme obličej, pH naší pokožky přichází o svou rovnováhu. Tento luxusní produkt napomáhá obnovit rovnováhu, zbaví pokožku přebytečného mazu, nečistot a zanechá ji matnou, avšak nikdy ne suchou nebo pnoucí. Dává mnohem víc než očekáváte od tonika. Pokožka je čistá, svěží, zdravá a projasněná.

Večer nastříkejte toner Purity Balance na vatový tampon a jemně naneste na čerstvě vyčištěnou kůži. Nestříkejte přímo na obličej. Nechte pokožku zaschnout. Následujte péči s Clarity Skin-Clarifying Serum a Shineless Oil-Free Moisturizer pro mastnou, akné náchylnou nebo kombinovanou pleť nebo Emulsion Intense Hydrator pro normální až suchou pokožku.

Ráno nastříkejte toner Purity Balance na vatový tampon a jemně naneste na čerstvě vyčištěnou kůži. Nestříkejte přímo na obličej. Nechte pokožku zaschnout. Na den doporučujeme používat denní krém se sluneční ochranou s SPF, jako je Peptide-Rich Defense nebo Hydrate +.

1 300,00 Kč