PEPTIDE RICH DEFENSE - Cosmedix

Osobní doporučení SPF 50

Hydratujte a chraňte svou pleť výživnou směsí peptidů a aminokyselin pro redukci projevů stárnutí pleti! Současně chrání proti nepříznivým účinkům slunečního záření a poskytuje prevenci stárnutí pleti.

CO TO JE

Peptide-Rich Defense je lehký ochranný hydratační produkt s SPF 50 s obsahem omlazujících peptidů. Ty vyhlazují jemné vrásky a dodávají pleti rozzářený a mladistvý vzhled.

JAK TO FUNGUJE

• Chrání pokožku pomocí SPF 50

• Vyhlazuje jemné vrásky

• Hluboce hydratuje, zklidňuje a vyživuje

• Chrání pokožku před vnějšími vlivy

Přeneste ochranu pokožky na zcela novou úroveň pomocí Peptide-Rich Defense - sluneční ochrana - multifunkční, omlazující hydratační péče. Doplňuje chybějící vlhkost, odbourává projevy stárnutí pokožky a chrání před škodlivými paprsky. Obsahuje aktivní látky jako peptidy, trehalózu, aminokyseliny, přírodní botanické extrakty a vitamín E. Spojuje se tak jedinečná síla přírody a vědeckého poznání, která vám přináší výživu, ochranu před poškození volnými radikály a vyhlazení jemných vrásek díky hydratačnímu ochrannému složení. Fantasticky hydratační, ale ne mastná textura krásně proniká do pokožky a zanechává sametový bezbarvý film. Výsledkem je obnovená, prozářená a mladistvá pleť. 

2 090,00 Kč 2 200,00 Kč