Clarify - COSMEDIX

Vyprodáno Čistící pěna na aknózní a citlivou pleť

Jemná pěna s kyselinou salicylovou čistí a zbavuje pleť odumřelých buněk z povrchu pleti. Vhodná pro citlivou pleť a problematickou pleť se sklonem k akné.

CO TO JE

Clarify je projasňující čistící pěna pro problematickou pleť s obsahem kyseliny salicylové. Neobsahuje alkohol ani sulfáty. Díky jemné exfoliaci zanechává citlivou a zánětlivou pokožku čistou, zdravou, aniž by ji zbavovala přirozeného mazu a ochranné mikroflóry.

JAK TO FUNGUJE

• Provádí jemnou exfoliaci, aniž by přesušovala

• Hloubkově čistí póry

• Odstraňuje make-up a jiné nečistoty, které zanášejí póry

• Zklidňuje pokožku

Konečně je tady čistící pěna pro mastnou pokožku se s klonem k zánětům, pupínkům a akné, která nezanechává pokožku pnoucí, vysušenou a obnaženou. Díky jemné pěně s obsahem kyseliny salicylové krásně otvírá zanešené póry. Její textura je vodová a velmi lehká. Neobsahuje žádný alkohol ani sulfáty, je průhledná. Je obohacená o multi aktivní formuli, která pleť rozjasňuje, ale není po ní vysušená. Kyselina salicylová zajišťuje odstranění odumřelých kožních buněk a aloe vera napomáhá hydrataci a zklidnění citlivé pokožky. Clarify absorbuje přebytečný maz z pokožky a zachovává její přirozeně mastný film. Při pravidelném používání dosáhnete svěžího vzhledu, čisté a projasněné pokožky. 

1 200,00 Kč